Lustra drogowe - Lustra-Drogowe.info
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • slide-1

    Lustra drogowe

    Nasze lustra drogowe uzyskały Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie
  • slider2

    Lustra drogowe

    Nasze lustra drogowe uzyskały Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie

Lustra drogowe

Firma SEMPER oferuje lustra drogowe używane w miejscach o ograniczonej widoczności, zapewniające bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Umożliwiają płynne włączanie się do ruchu, mimo znajdujących się w pobliżu rozłożystych drzew, wysokich budynków czy słupów, które powodują, że kierujący pojazdem ma problem z odpowiednią widocznością oraz oceną tego, co dzieje się na jezdni. Wypukłe lustra zewnętrzne dostępne w naszej ofercie zwiększające kąt widzenia w pobliżu mostów, wiaduktów czy na ostrych zakrętach, a tym samym ułatwiają bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym.

Oferowane przez nas produkty wykonano ze starannie wybranych tworzyw, głównie poliwęglanu oraz akrylu. Materiały te należą do odpornych na działanie czynników zewnętrznych i chemicznych, a także uszkodzenia mechaniczne. Nie pękają w wyniku uderzenia oraz nie tracą swoich właściwości. Wypukłe lustra zewnętrzne posiadają wysoki współczynnik odbicia. Spełniają niezbędne wymogi bezpieczeństwa, można je zatem stawiać na obszarze infrastruktury drogowej, w miejscach o wyraźnie ograniczonej widoczności. Mocowane są słupkach solidnie połączonych z podłożem. Powinny znajdować się minimalnie 200 cm nad powierzchnią jezdni.

Lustra drogowe, zewnętrzne

zdjecie-lustra
zdjecie-lustra-4
zdjecie-lustra-3
zdjecie-lustra-2
Oznaczenie lustra Średnica lustrzanki
LD U-18a średnica lustrzanki 500 mm
LD U-18a średnica lustrzanki 600 mm
LD U-18a średnica lustrzanki 700 mm
LD U-18a średnica lustrzanki 800 mm
LD U-18a średnica lustrzanki 900 mm
Oznaczenie lustra Wymiar lustra
LD U-18B 400 x 600 mm
LD U-18B 400 x 600 mm
LD U-18B 800 x 1000 mm


Wszelkie prawa zastrzeżone © M-PLAST