Lustra sklepowe - Lustra-Drogowe.info
  • slide-1

    Lustra drogowe

    Nasze lustra drogowe uzyskały Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie
  • slider2

    Lustra drogowe

    Nasze lustra drogowe uzyskały Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie

Lustra wewnętrzne i sklepowe

Oferowane przez nas lustra wewnętrzne to elementy niezbędne w każdym systemie kontroli, stanowiące także uzupełnienie systemu monitorującego. Ich zainstalowanie na terenie magazynu bądź sklepu pozwala na stałą obserwację przestrzeni oraz natychmiastową reakcję w razie zaistnienia niebezpiecznej sytuacji. Mogą być również stosowane w innych miejscach: urzędach, bankach, halach produkcyjnych, wnętrzach biurowych czy portierniach. Zamontowane w narożnikach pomieszczenia zwiększają kąt widzenia oraz pozwalają na kontrolowanie obszarów niewidocznych podczas zwykłej obserwacji.

W ofercie posiadamy lustra sklepowe wykonane z akrylu. Tworzywo to jest znacznie wytrzymalsze niż szkło – posiada wysoki współczynnik odbicia, jest odporne na działanie czynników chemicznych oraz uszkodzenia mechaniczne, a przy tym pozostaje lekkie i przejrzyste. Dzięki swej wytrzymałości jest również rozwiązaniem bezpiecznym – w razie uszkodzenia bądź zbicia nie tworzy groźnych rozprysków mogących doprowadzić do uszkodzenia ciała.

Proponujemy lustra sklepowe w modelach ściennych i sufitowych, które można zamontować w dowolnym miejscu. Każdy z produktów posiada dodatkowe elementy mocujące ułatwiające instalację.

Lustra sklepowe, wewnętrzne

lustro-sklepowe
lustro-sklepowe-2
Średnice luster
Śr. 500 mm
Śr. 600 mm
Śr. 700 mm
Półkula o śr. 800 mm
1 półkuli
1 półkuli
Półkula o śr. 450 mm


Wszelkie prawa zastrzeżone © M-PLAST